Spor Salonu


RollShape

2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır. Tercihe göre Slimwell cihazlarını kullandıktan önce veya sonra ya da tek başına kullanılabilir. Yüksek bir etki için kromaterapi, infrared, kolajen ve hava iyonizasyonu gibi özellikler ile donatılmıştır.

Rollshape’in en büyük özelliği selülitlerle olan savaşıdır. Düzenli kullanımda, Rollshape gözle görülür şekilde selülitlerin giderilmesine, sıkılaşmaya ve vücut kusurlarının azalmasına yardımcı olur. Infrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır, ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur. Selülüti giderir. Kan dolaşımını hızlandırarak ağrı, dinlendirme ve rahatlatmaya yardımcı olur. En büyük özelliği düzenli kullanımda selülitlerin gözle görünür şekilde azalmasına, sıkılaşmaya ve vucüt kusurlarının azalmasına yardımcı olur. İçerisinde kromoterapi, infrared,kolejen ve hava iyonizasyonu bulunmaktadır.

KROMATERAPİ : Renklerin organizmalar üzerinde terapisi ; hormonlara etki ederek pozitif etki sağlar , cide pozitif iyonlar yükleyerek vücudun dengesini sağlar.
İNFRARED(KIZILÖTESİ) :Cildin katmanlarda birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar. Verdiği ısı ile birlikte kan dolaşımını hızlandırır, eklem tutulmalarını, ağrılarını azaltır. Yumaşak doku zedelenmesine iyi gelerek aynı zamanda iltihaplı ödem atılımına yardımcı olur.
KOLEJEN TEDAVİ : Temel görev bağ dokusunu güçlendirmek ve vücudun bütünlüğünü korumak için olan bir proteindir. Dolayısıyla yaşlanan, gevşeyen, sarkan cilde şeçilmiş dalgalar göndererek çalışılan bölgenin güçlenmesini ve toplarlanmasını sağlar.
HAVA İYONİZASYONU : Sağlıklı pozitif iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji kazandırır. Modern yaşam ortamındaki elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkilerini minimum seviyeye indirir. Vücuda zindelik ve enerji kazandırır.

BODYSHAPE

Bodyshape, ileri teknoloji ile Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi ve eşsiz bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Build-in koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de idealdir.

Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.

Standart spor egzersizlerinin çok ötesinde bir sonuç alacağınız Bodyshape güvenli, sağlıklı ve eğlenceli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi sunar. Sizin için tasarlanmış 10 metrekarelik kişisel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz.

Zayıflama ve incelme cihazıdır. Koşu bandı üzerinde yandan yürür veya koşarken diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileri ile donatılmış düşük atm basınç ortamında hafta da 5000 kalori yakabilirsiniz. Böylece kasların enerji tüketimini arttırmaya ve bu sayade maksimum bölgesel incelme, vücutta su atma ve kilo kaybı sağlanmış olmaktadır. İçerisinde koşu bandı olmakla birlikte özel etek mevcuttur. Cihaz açıldığı zaman yürümeye başlanır bununla birlikte cihaz vakum sistemi devreye girer içerisindeki hava dşarı atılır. İçeri de tamamen ozonlu bir hava bulunmaktadır.

HDYROSHAPE

Hydroshape, suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atma, kas gelişimi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileri ile kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknoloji bir cihazdır. Hydroshape ile bir seans boyunca suyun içinde bisiklete bindiğinizde 16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar, ozonterapi, kromaterapi özellikleri sizi rahatlatır ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar.

Neden Çok Etkili ?
Suyun direnci havadan 12 kat fazla olduğu için 30dk.’lık bir seans boyunca suda bisiklete binmek; 400 ¬ 600 kalori yakılmasını ve vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Böylece kolaylıkla incelme sağlar. Aynı zamanda masaj jetleri sayesinde selülit probleminde gözle görülür bir azalma meydana gelir. Nasıl ruhsal rahatlama ve konforlu bir seans deneyimi sağlar?
Bu yenilikçi cihazın sahip olduğu Kromaterapi(renk terapisi) özelliği; suya farklı renkler yansıtarak psikolojik olarak kişiye rahatlama sağlar. Sizin için tasarlanmış 10 m2’lik kişisel kabininizde ister televizyonda dilediğiniz programı izleyerek, ister müzik dinleyerek rahatlama imkanı bulabilirsiniz. Neden çok pratik?
Hydroshape seansından sonra saçınız bozulmaz, makyajınız akmaz, ojeniz silinmez. Suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesi seans sonrası duş almanızı gerektirmez. Seans öncesi ve sonrası hazırlık sürecinizi minimum seviyeye indirir ve günlük hayata çabuk karışmanızı sağlar. İnceltme, kilo kaybetme, selüliti yok etme, vücuttaki fazla suyu atar. Kas gelişimi ve kuvetlenmesi sağlanır. Kardiyavasküler dirençte artış sağlanır. Lenf direnajına etki eder. Bir seans boyunca bisiklete bindiğinizde 16 jakuzi jeti bedeninize masaj yapar. Ozonterapi, kromoterepi özellikleri sizi rahatlatır. 30 dakikalık bir seansta 400-600 kalori yakılmasınıve vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar. Ayrıca masaj jetleri sayesinde selülitte azalma sağlar.